Slide 1

Tere tulemast
Avangard LAW'i.

Teie usaldusväärne partner õigus- ja finantsküsimustes.

Vabastage aega ettevõtte tõhusaks juhtimiseks!

 

Ettevõtete registreerimine: Me aitame Teil luua uusi juriidilisi isikuid, valida optimaalse omandivormi ja teostada registreerimist maksuhalduris.

Õigusuuringud: Meie spetsialistide meeskond viib läbi õiguslike küsimuste analüüse Teie projektide ja olukordade jaoks ning pakub professionaalseid õiguslikke seisukohti.

Maksualane konsultatsioon: Me aitame Teil optimeerida oma ettevõtte maksustamist, järgides kõiki maksukohustusi.

Ettevõtete likvideerimine: Meie firma pakub abi ettevõtete tegevuse lõpetamisel, hõlmates varade realiseerimist ja võlgade likvideerimist, tagades juriidilise isiku sujuva lõpetamise.

Kinnisvaraga tegelemine: Me pakume tuge kinnisvaratehingutes, sealhulgas omandi õigusliku puhtuse kontrolli ja lepingute vormistamist.

Riskide ja kohustuste hindamine: Meie eksperdid analüüsivad Teie lepingutega seotud riske ja kohustusi, tagades Teie maksimaalse turvalisuse.

Töölepingud: Me aitame Teil luua töölepinguid ja mitteavaldamise kokkuleppeid, tagades Teie tööõiguslike suhete õigusliku selguse.

Standardlepingute ettevalmistamine: Meie eksperdid koostavad standardlepingute vorme, lihtsustades igapäevaseid õigusprotsesse.

Lepingute ülevaatus ja analüüs: Me viime läbi põhjalikke olemasolevate lepingute analüüse, tuvastades riskid ja tagades nende lahenduse.

Ehituskontrolli läbiviimine: Teenuste komplekt ehitusprojektide tõhususe ja kvaliteedi tagamiseks, hõlmates ekspertiisi, tehnilist järelevalvet ja ohutuskontrolli.

Raamatupidamine ja maksud: Meie meeskond pakub raamatupidamise ja maksuaruannete koostamise teenuseid, tagades Teie finantsläbipaistvuse.

Rahanootide autentsuse kontroll: Sularaha lugemine ja sorteerimine; võltsraha avastamine.

Võtke meiega täna ühendust ja alustame koostööd, mis aitab Teie ettevõttel saavutada uusi kõrgusi.

TASUTA KONSULTATSIOON