Me aitame teil luua uusi juriidilisi isikuid, valida optimaalne omandivorm ja registreerida maksuasutustes.

Täpsemalt uute juriidiliste isikute loomise ja maksuasutustes registreerimise protsessist:

1. Konsultatsioonid ja omandivormi valik:
- Esimene samm on leida teie tulevasele äritegevusele sobivaim omandivorm. See võib sõltuda mitmetest teguritest, sealhulgas ettevõtte suurus, asutajate arv, tegevusala ja maksukohustused.

2. Asutamisdokumentide ettevalmistamine:
- Teie ettevõtte registreerimiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine. See võib hõlmata:
- Põhikiri (osaühingu ja aktsiaseltsi jaoks).
- Asutajate otsused ja protokollid.
- Avaldus riikliku registreerimise kohta.

3. Registreerimine maksuasutustes:
- Ettevõtte registreerimise avalduse ja dokumentide esitamine maksuasutustele. See etapp hõlmab ettevõtte registreerimistunnistuse ja maksunumbri saamist.

4. Pangaarve avamine:
- Pärast edukat registreerimist peate avama pangakonto oma ettevõtte nimele. Selleks tuleb esitada registreerimist kinnitavad dokumendid.

5. Registreerimisprotsessi toetamine:
- Õigusnõustamine ja nõu kogu protsessi vältel. See hõlmab abistamist vajalike vormide täitmisel, maksukohustuste hindamist ja soovitusi järgmisteks sammudeks.

6. Litsentseerimine ja lubade hankimine (vajadusel):
- Kui teie äri vajab erilube või lubasid (näiteks meditsiini- või finantsvaldkonnas), võivad spetsialistid aidata vastavate dokumentide hankimisel.

7. Seaduste järgimine:
- Pidev jälgimine seaduste ja maksureeglite muudatuste suhtes ning abi nende nõuete tulevikus täitmisel.

Lepingute sõlmimine juriidiliste isikutega, finantsplaani määratlemine, raamatupidamise ja maksuarvestuse pidamine võivad samuti kuuluda õigusnõustajate pakutavate teenuste hulka.

Tuleb märkida, et nõuded ja protseduurid võivad erinevates jurisdiktsioonides oluliselt erineda. Seetõttu on alati soovitatav konsulteerida kohalike juristide ja asjatundjatega, et tagada kõikide vajalike formaalsuste õige täitmine ja seaduste järgimine.